úlovky

 

HobbyG

 

Jezera Štít

Závody Brodský

Zdravím Inferňáci,

Druhé společné závody nás s Kubou zavedly na rybník Brodský. Na tyto závody se Kuba hodně těšil, jelikož tuto vodu dobře zná a ví co kaprům z jídelníčku Inferna chutná.

Změna počasí, která nastala v posledních dnech před závodem neslibovala nic dobrého a tak více něž kdy jindy bylo potřeba dobře vylosovat. Vzhledem k počasí jsme chtěli vylosovat nějaký z forhontů. Bohužel tentokrát nám štěstěna moc nepřála, jelikož nám byl přisouzen střed rybníka. A tak jsme po Kubových zkušenostech s touto vodou vložili své naděje do boilie Carp Magnet s ovocnou plovkou, jelikož mu tato kombinace na této vodě vždy perfektně fungovala. Závod trval 66 hodin a byl vypsán na 4 nejtěžší ryby, kde minimální váha bodovaného kapra či amura byla 6kg. Po prvních 24 hodinách jsme byli druzí se dvěmi chycenými kapry kolem 8 kg. Počasí nepřálo, v noci dokonce sněžilo a jak se očekávalo, začaly chytat pouze teamy na krajích rybníka. Do konce závodu se nám podařilo ještě chytnout jednoho bodovaného kapra. Všechny boilie jsme také obalovali v pastě, což se ukázalo jako dobrá strategie při pasivitě ryb.

Nakonec jsme vyhráli sektor a celkově jsme byli šestí, což považujeme z vylosovaného místa za úspěch, jelikož teamy kolem nás nechytli rybu žádnou.

Děkujeme Radkovi za podporu a těšíme se na další společné závody.

S pozdravem Pavel Peška a Kuba Heřmánek

5cc340a138715.jpg 5cc33ecf5aba2.jpg 5cc33ed0b7538.jpg 5cc33ece1d6dd.jpg 5cc340a2e46d6.jpg
4