!!!VĚRNOSTNÍ PROGRAM NENÍ AKTIVNÍ!!!

Členem našeho věrnostního slevového programu se stanete pouhou registrací na našem webu. S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy na celý náš sortiment. Sleva 5% a 10% dle výše Vašich objednávek.

Člen po splnění podmínek získá při nákupu na internetovém obchodu www.boilies-carpinferno.cz  slevu ve výši 5 – 10%. Výhody a slevy získané registrací na webu CARP INFERNO platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě.

1) Nový zákazník - 5% sleva

Sleva ve výši 5% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 15 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 15 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 15% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2) VIP - 10% sleva

Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě  nad 15 001Kč. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 

Získat slevu může osoba, která souhlasí s podmínkami věrnostního programu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.boilies-carpinferno.cz a souhlasí s obchodními podmínkami.

Carp Inferno si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek věrnostního programu bez předchozího upozornění.

Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

1