úlovky

 

HobbyG

 

Jezera Štít

Soukromý revír

Ahoj Inferňáci,

Při přípravách na novou sezónu jsem se dostal také k fotkám z uplynulého roku, s kterými bych se s vámi rád podělil.

V září nám začalo období, které mám z hlediska ryb strašně rád. Bohužel omezená doba lovu na svazovkách a velké pracovní vytížení mě hnalo směr soukromý revír. Pokud se vám povede uzmout v práci nějaké to volno na ryby tak prostě ty pruty vytahovat v určitou dobu nechci. Povedlo se mi vyčlenit si týden v průběhu října.

Zajel jsem za Radkem a vyzbrojil jsem se připravovanou novinkou na letošní rok a to boilie KRILL. Další své oblíbené příchutě jsem ještě nějaké měl a tak jsem vyrazil.

Kamarád Michal měl vyrazit se mnou, ale bohužel to pracovně nezvládal, ale přislíbil dorazit ve čtvrtek.

Rozmístil jsem pruty a užíval zasloužené volno. První záběr přišel po 24 hodinách, ale ryba mi spadla. Další záběr a přeříznutý vlasec. Nezbývalo nic jiného než zavolat SOS. V tu chvíli mi zvoní telefon a volá Michal, že se přijede podívat. Zneužil jsem ho a poslal ke mně domů pro náhradní cívky a do rybářských potřeb koupit nový vlasec. Vše jsem namotal, dal nové návazce a šel na ně. Při cestě s druhým prutem jsem našel nedaleko břehu zajímavé místo a tak jsem to tam položil. Prohodil jednou hrstičkou boilie a vrátil jsem se na břeh. Šel jsem si lehnout, když v tom se rozdrnčel příposlech. Vystřelil jsem k prutům a zdolal krásného kapra. Tu noc jsem se nevyspal. Do rána jsem úspěšně zdolal 5 ryb od 12 do 15kg. (bohužel samo-fotografování musím ještě dopilovat a tak jsem ryby pouštěl bez fotek) Přes den se nic zajímavého nedělo. K večeru dorazil Michal a tak jsem mu pomohl co nejrychleji rozbalit a vyvést pruty. Záběry chodily jen v noci a převážně ryby kolem 10kg, které jsme pouštěli u člunu. Chýlila se poslední noc a tak jsme debatovali dlouho do noci, bohužel záběru jsme se nedočkali. Ráno mě vzbudil záběr tak jsem vyběhl. Mlha, že by se dala krájet. Vzbudil jsem Michala a vydali jsme se na vodu. Kapr sice bojovný, ale kolem 9kg. Vrátili jsme se a šli vařit snídaňovou kávu. Voda začínala přicházet k varu, když v tom píp na Michalově hlásiči. Doběhl jsem pro člun a vyrazili jsme. To co se dělo se ani nedá popsat. Na vodě jsme byli 35minut…. Výsledkem byl nádherný šupináč 105cm a 25,3kg. Nádherné zakončení naší výpravy. Všechny ryby byly uloveny na chystanou novinku KRILL, která potvrdila své kvality.

 

Povedlo se nám vyrazit ještě v listopadu na prodloužený víkend. Voda 4°C nepříjemný vítr a aktivita ryb na 0. Za 4 dny jsme docílili pouze 1 záběru opět na KRILL. Tentokrát to štěstí padlo na mě a přivezl jsem na břeh nádherného lysce 18kg kterým jsem loňský rok završil.

Přejeme Vám do nadcházející sezóny mnoho krásných chvil strávených u vody a spousty úlovku na produkty CARP INFERNO.

                                                                                                                                             Martin Kout a Michal Ludvík

597cd593b02b4.jpg 597cd5943bf52.jpg 597cd5944e50b.jpg 597cd595994b5.jpg 597cd595d95e8.JPG
4