Nové boilies, boostery a dipy na ryby

6.4.2018

Zdárec inferňáci,
jarní počasí je tu a kdo má prut, máloco ho udrží doma a vyráží k vodě.

Nové boilies, boostery a dipy na ryby

I dlouhodobá předpověď hlásí, že nám na březích bude příjemněji, a proto bych vám rád představil zbytek novinek na letošní rok, ať jste na kapry připraveni se vším všudy. V Carp Inferno jsme pro letošek připravili nejen nové boilies, ale i oblíbené boostery a dipy. 

Boilies Wizard

Boilies Wizard patří mezi řadu Ocean Food Line, tedy do nejvyšší řady Carp Inferna. Ve složení je Krill liquvid výtažek z mořských korýšů, tuňáková rybí moučka, aminokyseliny, chia semínek, mix rybích atraktorů a chilli.

Tyto složky z boiliesu dělají neodolatelnou kapří pochoutku a věřím, že právě toto boilies bude to pravé na velké jedince. Barva je hnědo medová a pro opravdu doladění a zatraktivnění jsme připravili ve stejné příchuti i booster.

Chci koupit Wizard

wizard

Carp Magnet Spice + Balance boilies

Jak už víme, tak vloni jsme mohli vyzkoušet boilies Carp Magnet, který opravdu obstál téměř všude a bylo chyceno spousta kapitálních úlovků. Letos nově navazuje na tento produkt s řadou Carp Magnet Spice a booster ve stejných příchuti, který určitě bude konkurovat předchozí řadě a věříme, že i zde budou pozitivní výsledky.

Chci koupit Carp Magnet Spice

K této skvělé rodince se podařilo vyrobit ve stejné příchuti Boilies Balance, který není ani potápíve a ne vznášející. Pohybuje se na dně jako přirozená potrava a tak kapr těžko dokáže rozpoznat, zda se jedná o montáž, nebo volně se pohybující kuličku. Následuje doplnění POP-UP sortimentu,kde se vyskytla novinka v podobě bílé barvy: 

Bílé pop-up s příchutí pepře

Tak už máme pět druhů pop-up kuliček. Řekl bych ze své zkušenosti, že to jsou základní barvy i příchutě, které se nejvíce používají a určitě si každý rybář s tímto vystačí.

Plovky jsou velice vznášející i přes průměr 13 mm a v reflexních barvičkách.

Chci koupit pop-up boilies

pepř

Nové boostery a dipy na ryby

Poslední novinkou, kterou jsme pro letošní rok připravili, jsou boostery a dipy v novém balení a s novou příchutí. Uznejte sami, že lahvičky jsou mnohem lepší, vzhledově a designově hezčí a především praktičtějším než předešlé dózy. Nové příchutě, které zde byly doplněny, jsou Magic Nut, Wizard, Carp Magnet, Carp Magnet Spice, Krill Octopus, Tuna Anchovy a můj nejoblíbenější Salamon Spice, který mi dopomohl k osobnímu úlovku s boiliesem stejné příchutě.

Booster nám slouží k atraktivitě kuliček, které si můžeme dlouhodobě připravit, zalévání pva přípravků, methodmixů a klidně i partiklu. Všem přeji krásné úlovky v letošní sezóně a můžeme se potkat na prvních závodech, které budou v jádru Carp Inferna.

Za Carp Inferno Sucharda M.

5