Atraktivní a výrazné boilies Aromatic line

1.3.2018

Ahoj rybáři a rybářky,
pomalu se nám blíží start do nové sezóny. Pro některé už začala, ale když se budeme bavit o stojatých vodách, tak stále jsou pokryté ledovou vrstvou a momentální mrazíky nám to neusnadňují. Pro letošek nám Radek připravil dost novinek a já se pokusím přiblížit jednu z nich, kterou je boilies AROMATIC LINE. 

Atraktivní a výrazné boilies Aromatic line

Boilies Aromatic line

Aromatic line nabízí čtyři druhy:

  • Malina/Broskev (oranžová)
  • Máta/Česnek (bílá)
  • Višeň/Ořech (žlutá)
  • Jahoda/Třešeň (červená)

Atraktivní boilies je na kapry jako magnet

V chladnějších měsících, kdy klesne teplota vody a tím pádem i teplota kapra, se snižuje aktivita a metabolismus ryb. Kapři jsou pomalejší a většinou tráví své tukové zásoby z léta. Je proto obtížnější je z jejich období klidu „probudit“, s čím nám pomůže právě atraktivní boilies. Výrazné je ve vodě nejen vzhledem, ale i chutí a vůní, která vzniká vysokou koncentrací atraktorů.

Proč je výrazné Aromatic line

Boilies Aromatic line má nápadné až reflexní barvy a v průměru 13 milimetrů. Při bližším prozkoumání atraktivitu potvrdí také výrazná chuť i vůně, protože se použily velmi koncentrované esenciální atraktory a ve větším množství sladidlo NHDC. Vše je použito pro zvýšení chuťových a voňavých atraktorů, které jsou při rybolovu v chladnějších měsících praktickým pomocníkem.

Atraktivní boilies v e-shopu

Vyzkoušejte PVA punčochu v kombinaci s boilies

Myslím, že další zatraktování není nutné (třeba dipy, boostery, esence, sypká těsta či obalovačky). Určitě nic nezkazíme, když montáž boilies doplníme PVA programem (punčochou). Můžeme tento bonbónek použít i za klasickou potápivou kuličku boiliesu.

Tyto bonbónky lze určitě používat celoročně, ale myslím si, že na jaro, podzim a zimu budou do studené vody skvělou volbou. Věřím, že nám určitě přinesou skvělé úspěchy a v nové sezóně nás překvapí. V příštím měsíci si představíme zbytek novinek a třeba i nějaké prvními úlovky.

Za Carp Inferno Sucharda Martin

5